Değerli fotoğraf severler, 2013 yılından beri dijitalfotografcilik.net internet sitemizde sizler için fotoğraf alanında binlerce içerik hazırladık. Bu içerikleri hazırlarken, sizlere sunarken ve sizlerin değerlendirmeleri ile ilgilenirken büyük keyif aldık.

Aradan geçen 4 yıl sonunda bir konu hakkında hem size bilgi vermek hem de bu konu hakkında neler yapabileceğimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi oluşturduğumuz içeriklerin çoğu bizlerin hazırladığı özgün içeriklerden oluşuyor; haber içerikleri özellikle yurt dışı kanallardan sizler için derlediğimiz yazı içerikleri ya da markaların bülten yazıları hakkında oluyor. Tüm bunların özeti en üzüldüğümüz konu ise fotoğraf projelerinin ülkemizde olan eksikliği. Belki gerçekleştirmiş olduğunuz projeler vardır ancak nerede yayınlayacağınızı bilmiyorsunuzdur veya aklınıza gerçekleştirmeyi planladığınız farklı fotoğraf projeleri vardır. İşte bu noktada bu içerikleri seve seve sizler adına internet sitemizde paylaşabileceğimizi söyleyebilirim.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Avrupa’dan, Amerika’dan fotoğraf severlerden onlarca fotoğraf projesi internet sitelerine geliyor, ne yazık ki bizlerde farklı olan ve sizlerin fotoğraf yeteneklerinize katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu içerikleri sizlerle paylaşıyoruz. Ancak ülkemizden neden bu tür projeler çıkmasın, hatta yurt dışı kanallarda da yayınlanmasın. İşte tam burada biz dijitalfotografcilik.net ekibi olarak sizlere elimizden gelen desteği hem sitemiz hem sosyal medya kanallarımız üzerinden göstermek istiyoruz.

Daha dün yapmış olduğumuz bir haberde World Press Photo yarışmasında Türkiye’den Burhan Özbilici adlı fotoğrafçımız birincilik ödülü aldığı haberini yaptık. Bizlerin de amacı fotoğraf alanında ülke olarak daha büyük başarılara imza atmak ve siz değerli tüm fotoğraf severler için daha kaliteli ve yeteneklerinize daha fazla katkı sağlayacak içerikler üretmek. Fotoğraf projelerinizi hem Türkiye’de hem de dünyada onlarca kanalda yayınlatabilmek.

Bugün dijitalfotografcilik.net internet sitesi aylık olarak onbinlerin üzerindeki kullancısı, toplam 50 binin üzerindeki sosyal medya takipçileri ile yani kısaca sizlerin desteği ile büyümeye devam ediyor. Siz projelerinizi bizlerle paylaşın; bizler de sizlerin projesi sizlerin yorumları ve sizlerin isimleri ile tüm kanallarımızda paylaşalım.