Altwork dijital istasyonunu gördüğünüz zaman önce bu kadarına da pes diyorsunuz; sonra detayları okudukça fotoğraflara baktıkça neden olmasın düşünce bulutları kafanızın tepesinde çıkıveriyor. Dijital fotoğrafçılar, dijital dizayncılar ve dahası bu çalışma ortamı tam size göre.

Artık standart çalışma ortamlarından sıkıldıysanız; yatarak, uzanarak dijital fotoğraf çalışmalarınızı yapmak istiyorsanız; dijital istasyon tam size göre. Uzun süreler sandelyede oturarak çalışmak ne yazık oldukça fazla sağlık sorunu ile karşılaşmanıza neden olabilir. Özellikle bel, sırt, kalça, omuz, boyun hatta bilek ağrıları zamanla artarak devam edecektir. İşte dijital istasyon i

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

ster ayakta, ister yatarak, uzanarak ya da belli sürelerde oturarak çalışmanıza imkan sağlayan bir araç. Yaklaşık satış fiyatı 5.900 dolar olan dijital istasyon her fotoğrafçıya, her dijitalçiye gerekli.

Altwork olarak isimlendirilen dijital istasyon yaklaşık 5 yıllık bir çalışmanın ürünü. 4 farklı mod kullanımı olan Altwork’un gönderimleri 2016 yılı ortasında başlayacak. Erken siparişler de 2.000 dolarlık bir indirim söz konusu olacak.