Dünyanın en hafif ceketi ile tanışmaya ne dersiniz? Vapourlight Hyper Smock sadece 75 gram ağırlığında. Özellikle uzun gezi yürüyüşlerinde üzerinizdeki atletin bile ağırlık yaptığını düşündüğünüz zamanlar çok olmuştur. Bu zamanlarda her gramın bir önemi vardır aslında, bu ceket sizin hem ağırlığınızı üstünüzden alacak hem de su geçirmez özelliği ile yağmurlu günlerde imdadınıza yetişecek.

Yaklaşık 130 Euro satış fiyatı olan bu ceketin bütçelerimizi zorlayacağı açık; bir de sadece yağmurluk için bu kadar para ödemeye ne gerek var, değil mi? 30 Euro’nun altına düşmesi durumunda birbirimizi haberdar edelim:) İşte o zaman sırt çantamızdaki yerini alabilir. Aksi takdirde ağır ceketlerimizi giymeye devam!

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Detay için – http://bit.ly/1LHqj65

Önceki İçerikPHOTOSHOP PURGE KOMUTU
Sonraki İçerikGEZGİNLERE ÖZEL KULAKLIK
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.