Aynasız dijital kameralara bir yenisi daha eklendi; FujiFilm XT10. DSLR makineler, satış fiyatlarının da azalması ile daha çok kullanıcı tarafından kullanılmaya başlandı. Bununla birlikte ağırlık ve daha compact fotoğraf makineleri yapmak için teknoloji şirketleri aynasız fotoğraf makinelerine yöneldi.

Bu makineler hem daha hızlı çekim yapıyor, hem de daha hızlı. 16 MP APS-C CMOS görüntü sensörü ve işlemcisi XT10’da yer alıyor. Yaklaşık 800 Dolarlık satış fiyatı ile aynasız makineler arasında en iyi performanslı en uygun fiyatlı dijital fotoğraf makinesi olma özelliği taşıyor.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceğiniz FujiFilm XT10 modelinin tüm özelliklerini resmi site üzerinden inceleyebilirsiniz – http://bit.ly/1HYlDHL

Önceki İçerikAKTÜEL ARKEOLOJİ FOTOĞRAF YARIŞMASI
Sonraki İçerikACİL TELEFON NUMARALARI
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.