Hayat kurtaran pipet olarakta bilinen LifeStraw sizin olmazsa olmaz ürünlerin başında geliyor. Kirli su kaynaklarından kullanılan suyu temizleyen ve içilebilir bir hale getiren LifeStraw uygun maliyeti ile de kesinlikle kullanmanız gereken araçlardan biri.

Danimarkalı Vestergaard Frandsen tarafından icat edilen LifeStraw doğal bir arıtma yöntemi. Boyunda, çantanızda ya da elinizde kolaylıkla taşıyabileceğiz ürün pompasız, elektriksiz, pilsiz olarak kolaylıkla temiz su içmenizi sağlıyor. İlk yardım çantalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan LifeStraw, gezileriniz sırasında sizin en iyi yardımcılarınızdan biri olacaktır. Yaklaşık 80 TL gibi uygun bir fiyata satılan bu aracı yurt dışından sipariş edebilirsiniz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

İÇERİĞİ PAYLAŞ !" data-ssbp-url="https://www.dijitalfotografcilik.net/dijital-fotograf/lifestraw-pipet/" data-ssbp-title="LIFESTRAW PİPET" data-ssbp-short-url="https://www.dijitalfotografcilik.net/?p=1509" data-ssbp-post-id="1509">
Önceki İçerikMOBİL FOTOĞRAFÇILIK
Sonraki İçerikHAFTANIN FOTOĞRAFI @inmola
Blogger: Erkan Terzi

Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University’de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University’de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

1 YORUM

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here