Miops Smart üstün yetenekleri sayesinde çok daha akıllı fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Miops Smart ile hem daha kaliteli çekimler yapabilir, hem zamandan tasarruf edebilir hem de akıllı telefonunuzu kullanarak fotoğraf çekimi yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aslında Miops Smart yeni bir proje değil, 3 Türk girişimcisinin Kickstarter’da daha önceleri yayınlamış bir proje. Bu proje ile elde edilen destek yaklaşık 377 bin dolar. Aldığı destekle aynı zamanda üretimi başlanan Miops harika bir cihaz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Karanlık bir gecede gökyüzünde şimşeği anlık çakarken yakalamak, ya da çok hızlı hareketli bir objeyi yakalamak ya da ses duyarlı olarak anlık çekim yapmak ya da ışığa duyarlı bir çekim yapmak. Bu özelliklerin hepsi ve daha fazlası Miops Smart’ta bulunuyor. Hatta time-lapse video çekimi yapmak istiyorsanız, işinizi kolaylaştıracak olan akıllı teknoloji de Miops’ta yer alıyor. Tüm bu özelliklere ek olarak senaryo modu ile birden fazla fonksiyonu birlikte çalıştırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan kısa video öncelikli olarak size Miops’un yetenekleri hakkında bir fikir verecektir.

Akıllı telefona yüklediğiniz uygulama ile kolaylıkla yönetimi elinize almış oluyorsunuz. Bizler iOS için uygulamayı indirdik. Hem kullanımı kolay hem de işinizi oldukça rahatlatıyor. Ürünü aldığınız zaman kutu içinden çıkan içerikler aşağıdaki gibi:

Bunlarla birlikte makinenize uygun ara kabloyu da Miops site üzerinden alabiliyorsunuz. Miops Smart’ın şu an ki satış fiyatı 199 dolar. Bence bu performansa bu fiyat ürün için oldukça uygun. Şu ana kadar yapmış olduğumuz çekimler de Miops hakkını fazlasıyla veriyor.

Miops Smart’a ek olarak aynı zamanda yeni bir Kickstarter projesi daha var: Miops Mobile. Şu an proje aşamasında olan Miops Mobile projesini hayata geçirmek için yaklaşık 275 bin doları daha şimdiden toplanmış durumda. Nisan 2017 gibi ürünlerin gönderileceği de belirtilmiş.

İşin özeti Miops ile uzmanlık ve çekim alanlarınıza bağlı olarak en kaliteli çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla detay için Miops web sitesini ziyaret edebilirsiniz.