Polaroid’in instagram özel fotoğraf makinesi socialmatic’i az çok hepimiz bir yerlerden duyduk. Şimdi biraz bilgilerimizi tazeleyelim; bilmeyenler için de bilgilendirme yapalım.

Socialmatic, instagram logolu özel dizayn bir dijital fotoğraf makinesi; aynı zamanda sahip olduğu özellikler ile de oldukça memnun edici.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Polaroid’in eski instant kameralarına benzerliği ön plana çıkarılsada aslında instagram logosu ile birebir aynı; gerçi instagram logosu hazırlanırken oradan esinlenip esinlenmediğini de sormak gerek!

Android işletim sistemine sahip, internete bağlanabiliyor, 14 MP kamera, 4.5” dokunmatik ekran, 4GB dahili bellek, GPS, Wi-fi, Anında baskı alabilme, Bluetooth bağlantı, LED flaş, instant filtreleri,  uzaktan baskı alabilme, LED flaş, micro SD desteği.

Özellikler ve farklı tasarım açısından bakıldığı zaman, satın alınabilecek bir dijital fotoğraf makinesi olarak kendini gösteren Socialmatic’in yurt dışı satış fiyatı 385,99 Euro.

Türkiye’de de bazı sitelerden ikinci el temiz olarakta yaklaşık 1.000 TL satış fiyatı ile socilmatic’i satın alabilirsiniz.

Kaynak – Socialmatic Web Site