Mobil fotoğraf uygulamaları hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Camera Plus özellikle birkaç gündür adından baya söz ettirmeye başladı. Kısa sürede Apple Store’da en çok indirilen uygulamalardan biri oldu. Uygulamanın ücretsiz olması ve fotoğraf çekim, düzenleme özelliklerinde ki bazı farklılıklar kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine neden oluyor.

Grup fotoğrafı çekmeyi sevenlerdenseniz ya da tüm arkadaşlarınız aynı karede yer almasını istiyorsanız, selfie çekim gibi ön kamerayı kullanmadan, akıllı telefonunuzun arka kamerası ile uzaktan kumanda ederek fotoğrafınızı çekebilirsiniz. AirSnap özelliği ile iki iphone’u yada ipad, mac gibi iki iOS cihazınızı eşleştirerek fotoğrafınızı diğer cihazdan çekebilirsiniz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Makro fotoğraf çekmeyi sevenler için de ayrı özellikleri bulunan uygulamada 3 farklı çekim kategorisi bulunuyor. Normal, makro ve uzak çekim. Tek bir tıklama ile Lumy özelliğini kullanarak daha iyi aydınlatılmış fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Uygulamanın kamera modunu aktif hale getirmek için telefonu sallamanız yeterli. Ayn zamanda filtre özellikleri de kullanımınıza açık. Video çekmeyi sevenler içinde Focus Shift özelliği bulunuyor; bununla sinema kalitesinde videolar çekebilirsiniz. 480p ve 720p çekim seçenekleri ile de dosya boyutunu azaltabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız.