Eğlenceli bir fotoğraf uygulaması arıyorsanız, Paper Camera tam size göre! Gerçek fotoğraflar üzerinde birbirinden farklı çizim ve efekt işlemleri yapabiliceğiniz Paper uygulaması şu an en çok tercih edilen fotoğraf uygulamaları arasında yer alıyor.

screen520x924-3

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

 

En çok beğendiğim özelliği en üstte yer alan çalışma örneği. Fotoğraflarınız üzerinde gerçekçi çizimler ortaya çıkaran Paper Camera farklı birçok efekti de kullanımınıza sunuyor. Paper uygulması kendi akıllı kameranızın yeni lensi olarak tanıtıyor ve sizi farklı bir dünyaya davet ediyor.

screen520x924-1

Bu fotoğraf uygulamasını kullanarak sadece fotoğraflar üzerinde işlem değil aynı zamanda fotoğraf ve video’da çekebilirsiniz. Bununla birlikte kara kalem çalışması, karikatür, neon kullanımı gibi onlarca resim efektini fotoğraflarınız üzerinde uygulayabilirsiniz.

 

screen520x924-2

Gerçekten eğlenceli ve farklı bir uygulama arayanlar için güzel bir deneyim. Bu arada uygulamanın iOs tarafında ücretsiz olduğunu; android tarafında ise yaklaşık 2 TL’lik bir ücreti olduğunu da belirtelim.

iOS için Apple Store üzerinden indirmek için tıklayınız…
Android için Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız…

Diğer fotoğraf uygulamalarına göz atmak için tıklayınız…