Anadolu Kavağı, İstanbul’da gezilecek yerler içerisinde en sakin yerlerden birisidir. İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı olan bu balıkçı kasabası İstanbul’un karmaşası ve gürültüsünden kaçmak için ideal yerlerden birisidir.

İstanbul’da gezilecek yerler arasında en sakin ve yeşil yerlerden biri olan Anadolu Kavağı’na otomobiliniz dışında günün bazı saatlerinde Eminönü’nden kalkan boğaz vapuruyla, Sarıyer’den kalkan motorlarla, Üsküdar’dan kalkan belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

İstanbul’da yaşayanlar için güzel bir hafta sonu tercihi olan Anadolu Kavağı’nda gezilecek ve fotoğraf çekilecek yerleri ve sembolleri aşağıda etiket olarak sizlerle paylaşıyoruz.

#balik
#midye
#deniz
#vapur
#yesil
#bogaz
#yoroskalesi

Eklemek istediğiniz farklı etiketleri aşağıda yorum olarak yazabilir; ayrıca #dijitalfotografcilik etiketini kullanarak diğer ziyaretçilerimizin çektiğiniz fotoğrafları görmesini de sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikNIKON DSLR UZAYDA
Sonraki İçerikHANGOVER APP
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.