DJI, dünyanın en iyi drone şirketlerinden biri ancak bu haberimiz yeni dijital fotoğraf makinesi hakkında olacak. Bu ürün bazılarımız için geleceğin fotoğraf makinesi olarak değerlendirilebilir.

12 MP çözünürlük ve 4K video çekim özellikleri mevcut; bunlar standart her dijital fotoğraf makinesinde olabilir. Ancak DJI Osma’yu ön plana çıkaran özelliği tasarımı ve fotoğrafçıya standart fotoğrafçıların sağlayamadığı avantajlar. Osmo’nun lens gözü 360 derece dönebiliyor; ister manual isterseniz uzaktan kumanda edebilirsiniz. Panorama çekimi yapmak istiyorsanız; herşeyi sizin yerinize en harika şekilde Osmo hallediyor. Aynı zamanda bir Pro kamera özelliği de var; extreme, hareketli tüm çekimlerde kullanabiliyorsunuz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Akıllı telefonunuz ile bağlantı sağlayıp; LCD ekran olarak kullanabiliyorsunuz; bu şekilde tüm çektiğiniz fotoğrafları kaydetmek, paylaşmak çok daha kolay oluyor. Artı bir transfer işlemine gerek kalmıyor.

DJI Osmo 1/2.3 inç Sony Exmor R sensör kullanıyor; ISO aralığı 100 – 1600 fotoğraflar çekimleri için; aynı zamanda 100 – 3200 ISO aralığı ise videolar için kullanabiliyorsunuz. DNG desteği de mevcut.

Yurt dışı satış fiyatı 649 dolar olan DJI Osmo’yu resmi web sitesinden de satın alınabiliyor; ancak şu an için Türkiye listede yer almıyor.

Kaynak – DJI Osmo