Palmerston North’s UCOL öğrencileri sanatsal yeteneklerini gösterebilecekleri bir yarışma düzenlediler. UCOL’un saç, güzellik ve fotoğrafçılık öğrencileri her kategori için en yaratıcı sanatsal çalışmayı fotoğraflayacaklar.

Modellere makyaj yapıldı ve saç tasarımları gerçekleştirildi. Hayvan figürlerinin kullanımı, 1950 moda tasarımları ön plandaydı. Çekilmiş olan tüm fotoğraflar The Plaza’da sergilenecek.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

1443763477856-1

Ortak bir proje çalışması olarak her kategoride öğrencileri teşvik edici olan bu çalışma özellikle bizler içinde farklı fotoğraf karesini yakalamak hususunda en etkin projelerden biri oldu.

Kaynak – Stuff Co

Önceki İçerikSHIFT
Sonraki İçerikTHE.JEFFERSON.GRID
Blogger: Erkan Terzi
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.