Gökyüzü fotoğrafçılığını hatta uzay fotoğrafçılığını sever misiniz? Tinymos, bir grup öğrenci tarafından geliştirilmiş inanılmaz özel bir fotoğraf makinesi.

İnce gövdesi, değiştirilebilir lens seçenekleri ve harikulade uzay fotoğrafları ile tüketici satışına sunulmayı hak ediyor. National University of Singapore öğrencileri tarafından hazırlanan proje kapsamında Tiny1 modeli hazırlanmış. Geçen ay TechCrunch Disrupt 2015’te tanıtımı yapılan kamera, astronomi kamerası olarak sınıflandırılmış.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Proje ekibi Tiny1 modelinin birçok aynasız kamera ile aynı performansı verdiğini söylüyor. Alüminyum kasaya sahip olan kameranın iç donanımsal özellikleri ile ilgili açıklama yapılmamış. Ekip proje ile ilgili fon arayışına devam ediyor. Eğer gelişmelerden siz de haberdar olmak isterseniz, Tinymos internet sitesinden e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Kaynak – Tinymos Website

Önceki İçerikMOTO X STYLE
Sonraki İçerikARA GÜLER
Blogger: Erkan Terzi
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.