”Million Dollar Portrait Prize” fotoğraf yarışması son katılım tarihi 30 Nisan 2019’dur. Fotoğraf yarışmasında verilen birincilik ödülü 1 milyon dolardır. Fotoğraf yarışmasına katılım ücretli olup, 50 dolardır. Fotoğraf yarışmasında toplam verilecek ödül miktarı ise 1.5 milyon dolardır.

İster bir hobici, ister profesyonel, ya da fotoğraf çekmek için fotoğraf çeken herkesin ortak bir amacı, anlatmak istedikleri bir hikayeleri vardır. Ve seninkini duymak istiyoruz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Tarihteki en büyük dijital fotoğraf yarışması, Milyon Dolar Portre Ödülü fotoğraf yarışması sunumlarının teması “portreler” dir. Katılımcılar, konunun bir veya daha fazla kişi olduğu bu tema altında herhangi bir kompozisyonun fotoğrafını gönderebilir ve yüz / yüzler baskın odak noktasıdır.

Yarışma, dünyanın herhangi bir yerinden 18 yaş üstü amatör veya profesyonel fotoğrafçılara açıktır. Bir portre çekebildiğiniz sürece, milyon dolarlık ödülü talep etme şansınız var.

Ödüller:
Birincilik – $1,000,000
İkincilik -$100,000
Üçüncülük -$50,000

18 yaşından büyük her fotoğraf severe açık olan yarışma için en azından güvendiğiniz bir portre fotoğraf ile katılarak siz de şansınızı deneyin!

Detay ve katılım için tıklayınız…