Her yıl düzenlenen geleneksel iPhone fotoğraf yarışması için telefonları hazırlayın. Bu yıl 11.düzenlenen IPP Awards fotoğraf yarışmasının son katılım tarihi Mart 2018.

Fotoğraf yarışmasına dahil olan kategorilerden istediğinizi seçerek fotoğraf yüklemelerini gerçekleştireceğiniz yarışmada onlarca ülkeden yarışmaya katılım sağlanıyor. Tek eksiği her fotoğraf ekleme başına ücretlendirme olan yarışmada ilgili fotoğraf web sitesine girerek detaylı bilgi alabilir ve yarışmaya katılabilirsiniz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Ne kadar destek verdiği bilinmez ancak bu fotoğraf yarışması Apple markası tarafından düzenlenmiyor. Farklı bir bilgisi olan varsa yorum kısmından yazabilir.

19 ayrı kategoride düzenlenen yarışmada hayvanlar, soyut,  mimari, çocuk, çiçekler, yemek, manzara, panorama, insan, portre, gezi gibi birçok farklı kategoride fotoğraflar çekebilirsiniz. Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken IPPAwards web sitesine girerek kayıt oluşturmak ve fotoğraflarınızı yüklemek.

Detay ve katılım için ippawards.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikSokak Fotoğrafları Galerisi
Sonraki İçerikTarsim 3.Fotoğraf Yarışması
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.