Adana Fotoğraf Amatörleri Derneği (AFAD), üyelerin fotoğraflarından oluşan ‘Ritim’ konulu sergiyle yeni sezonunu açtı.

Alperen Akharman, A. Vahap Kelekçi, Birol Kıraç, Can M. Eren, Dilek Eren, Erkan Küçükkömürcü, Engin Macit, Esin Güvercin, Hakan Kısacık, Hakan Dayanıklı, Hasan Taslakcı, İbrahim Yılmaz, İlker Korkutan, Mehmet Değirmencioğlu, Mithat Aker, Mustafa İşler, Muhammet Doğantemur, Mustafa Şahin, Mürvet Rişvanoğlu, Osman Arsal, Selami Büyüknisan, Tahsin Sezer, Tuğran Yüce, Turgut Bağır, Veli İşisağ ve Zehra Gündoğan’ın fotoğraflarından oluşan sergide, büyük boy renkli, siyah beyaz 36 fotoğraf yer alıyor. AFAD merkezinde açılan sergi, 15 gün süreyle gezilebilecek.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

AFAD Başkanı Tahsin Sezer, yeni sezona dolu dolu girdiklerini ifade ederek, “Hazırlıklarımızı tamamladık. 243 üyemizle Adana’nın şanına yakışır bir şekilde Adanalıya fotoğraf eğitimi verme çabasındayız. Sanatseverleri bu sezonda da her hafta bir etkinlikte buluşturacağız” dedi.

KAYNAKMilliyet
Önceki İçerikFotoğraf Makinesi Müzesi
Sonraki İçerikAntika bir kamerayı LEGO’ya dönüştürmek
Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University'de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University'de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.