Her geçen gün ilginç proje çalışmaları ile karşılaşıyoruz. Bu proje ise daha önce duyduklarınızdan daha ilginç olabilir. İPhone telefonu çalınan Antony van der Meer, telefonunu bulamıyor ve ardından kısa film çalışmasına dönen bir proje geliyor.

Videonun başlarında bu hikayeyi anlatırken bunun sadece basit bir hırsızlık olayının ötesinde kişisel bilgilerin, fotoğrafların, videoların ve onlarca iletişim bilgisinin çalındığı gerçeği.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Antony, bunun için birkaç uzmanla iletişime geçiyor ve telefon çalındıktan sonra bile silinemeyecek bir uygulama hakkında bilgi alıyor. Hırsız telefonu çaldıktan sonra tüm bilgileri silse bile bu uygulamanın farkına varamayacak. Alt sistem de çalışacak zorunlu uygulamalardan biri gibi görünecek. Bu uygulama ile telefon internete bağlandığı an lokasyonu verecek, ses kaydı yapabilecek ve iletebilecek. Konu artık tam bir casusluk hikayesine dönmeye başladı değil mi?

Video sonunda Antony, hırsızı buluyor ve kameraya çekiyor. Sonrasında ne olduğunu bilmiyoruz ancak ilginç bir proje olduğu açık.