Cavit Öztürk” 9. Ulusal Fotoğraf Yarışması son katılım tarihi 10 Nisan 2018’dir. Amasya Belediyesi, Türk Fotoğraf Sanatına katkıda bulunmanın yanı sıra Amasya’nın tarihi ve kültürel değerlerini geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan bir yelpazede “Doğanın Kalbinde Amasya” konulu bir fotoğraf yarışması düzenlemiştir.

Amasya özellikle şehir merkezinde bulunan bu tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra merkezin dışında da bünyesinde keşfedilmeyi bekleyen birçok tarihi, kültürel ve tabiat güzellikleri ile çevrelenmiştir. Herkes tarafından çok da bilinmeyen ve keşfedilmeyi bekleyen bu güzelliklerin ortaya çıkarılması ve tanınması bu yılki yarışmamızdaki öncelikli hedefimizdir.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Birincilik – 5.000 TL
İkincilik – 3.500 TL
Üçüncülük – 2.500 TL
Mansiyon (3 adet) – 1.000 TL
Sergileme (35 adetten az olmamak kaydıyla) – 150 TL
Satın Alma (35 adetten az olmamak kaydıyla) – 150 TL

Detay ve katılım için tıklayınız…

Önceki İçerikGiresun Belediyesi 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması
Sonraki İçerikSokak Fotoğrafları Galerisi
Blogger: Erkan Terzi

Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University’de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University’de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here