Dünyanın en iyi yazılımlarından biri olan DXO Optics Pro 27 Şubat tarihine kadar ücretsiz. Geçen yıl da buna benzer bir uygulama yapan DXO, amatör ve profesyonel fotoğrafçıların kullandığı Opticsc Pro 9 ile de benzer bir çalışma yapmış oldu.

Model ve kamera uyumuna göre size farklı  seçenekler sunan yazılım ile birçok fotoğraf çalışmasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Şu an 11 sürümü piyasada olan Optics’in bu kolaylığı sağlamasının bir nedenide fotoğrafçıların yazılım kullanarak denemelerini sağlmak aslında. Ancak 9’un birçok aktif özelliğinin sizleri memnun edeceğini söyleyebilirim.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

img_0412

Fotoğraflarda en çok nefret ettiğim konuların başında noise özellliği geliyor, bu kumlu fotoğraf hatasını minumuma indirmekte en iyi yazılımlardan biri örneğin. Bundan ayrı olarak örneğin geniş açılı lenslerdeki çerçeve kararmaları gibi birçok problemi RAW formatı üzerinden kolaylılıkla çözebilirsiniz.

Optics 11 güncellemesi için ödeme yapmadan 9 versiyonunu ücretsiz kullanarak fotoğraflarınıza kalite üstüne kalite katabilirsiniz.

Yazılımı yüklemek için tıklayınız…