iPhone 7 Plus su geçirmez özelliği ile geldi; ancak su altının derinliklerinde basınç artıkça telefon vb aygıtlarında suya dayanıklılıkları azalıyor. ValsTech bu problemi çözmek için yeni bir kılıf tasarlamış: Lenzo. Suyun derinliklerinde rahatlıkla fotoğraf çekebileceğiniz hem harika fotoğraf çekimleri hem yeryüzüne çıktıktan sonra hasarsız akıllı telefonunuzu kullanmanız için.

Bu kılıf sadece suya karşı koruma değil aynı zamanda entegre kullanımlı lensi ile daha kaliteli su fotoğrafları çekebilmenizi sağlıyor. 100 metreye kadar derinlikte fotoğraflar çekebiliyorsunuz; çekim sırasında telefonun tüm özelliklerini kontrol edebiliyorsunuz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Farklı renklerde çekim için filtreleri kullanabilir; artı yeni özelliklerini çekim yaptıkça keşfedebilirsiniz. Bu kılıf için artı bir uygulama da indirmenize gerek yok.

Kickstarter projesi olan bu kılıfın tahmini fondan satış fiyatı 230 dolar kadar olacak; piyasa satış fiyatının ise 400 dolar olması bekleniyor. Fiyat olarak oldukça yüksek ancak özellikle su altı fotoğrafçılığına meraklı fotoğrafseverler için keyifle kullanılabilir bir kılıf.