Dual Kamera teknolojisi artık tüm akıllı telefonlarda fazlaca kullanılmaya başlandı. Alınan duyumlara göre LG yeni amiral gemisi G6 için dual kamera kullanımını devam ettireceğe benziyor.

Şubat 2017 sonunda düzenlenecek olan Mobile World Congress’te G6 ürün tanıtımı gerçekleştirilecek. Dual kameranın yanı sıra fotoğraf işleme süreci de daha kaliteli bir kullanım sağlayacak. G5’te gerçekştirilen arkadaşlar adı altındaki modüler ekler bu modelde yer almayacak gibi duruyor. G5’te yer alan Cam-Plus vb. eklentiler G6’ta yer almayacak gibi duruyor.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Tasarımsal olarak daha ince bir yapıya sahip olacak ve elde tutuşta özellikle fotoğraf çekimlerinde kullanımı daha kolay olacak gibi görünüyor. Ekran büyüklüğü 5.3” ile G5 ile aynı ancak LG burada bir sürprizi olabilir. Parmak izi okuyucu, kulaklık çıkışı ve USB type-c bu modelde olacak. Tabi tüm bu çıkarımlar doğru olduğuna inandığımız bir fotoğraftan çıkarttıklarımız.

LG G5 ve LG V20 gerçekten hem video hem fotoğraf çekimlerinde çok iyi performans sağlayan iki akıllı telefon. G6’ta bu özelliklerin çok daha üst seviyeye taşınmasını bekliyoruz.