Pixlplay yeni bir Kickstarter projesi, aslında özellikle çocuklar için düşünülmüş olan proje akıllı telefonunuzu bir kameraya çevirmeyi hedefliyor. Böylelikle çocuklar, bir kamera kullanımı tadında hem fotoğraf çekiyor hem de eğleniyor. Artı olarak bizler de yeni bir kılıf olarak korumalı kamera kullanım kolaylığında Pixlpaly kullanabiliriz.

img_0469

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Klasik 35mm kamera görünümünde olan Pixlplay hem Apple hem de Android akıllı telefonlarla uyumlu. Aynı zamanda hazırlanmış olan uygulaması ile de çok daha kolay bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Andorid ve iOS içinde uygulama hazır.

img_0470

Kıyıda köşede kullanmadığınız bir cep telefonunuz varsa, Pixlplay ile çocuklarınıza özel bir kamera hazırlayabilirsiniz. Onlara fotoğrafı sevdirmek için oldukça faydalı olabilir.

img_0472

Uyumlu cep telefonlarını proje sitesinde bulabilirsiniz. iPhone 7 kullanıcıları için kötü haber kulaklık girişi ile bağlandığı için ne yazık kı bu modelde kullanım dışı.

Projenin gerçekleşmesi için beklenen toplam fon 25.000 dolar ve şu ana kadar yarısı tamamlanmış durumda. Eğer proje kapsamında satın alım yaparsanız 25 dolar ödüyorsunuz ve Haziran 2017 tarihinde gönderimler başlıyor.

Detaylı bilgiyi Kickstarter sitesinden alabilirsiniz…