Sabancı Üniversitesi tarafından düzenlenen Sufok Fotoğraf yarışması son katılım tarihi 31 Mart 2017’dir.  Sence de kampuste bahar cok guzel degil mi ? sloganı ile başlatılan fotoğraf yarışmasında sürpriz ödüller yer alıyor.

#springatcampus ve #sufok hastagleriyle fotograflarınızı instagramda paylaşarak yarışmaya katılabiliyorsunuz. Fotoğraflar Sabancı Üniversitesi sayfasında yayınlanacak.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

İÇERİĞİ PAYLAŞ !" data-ssbp-url="https://www.dijitalfotografcilik.net/fotograflar/sufok-fotograf-yarismasi-icin-son-gun-31-mart/" data-ssbp-title="SUFOK FOTOĞRAF YARIŞMASI İÇİN SON GÜN 31 MART!" data-ssbp-short-url="https://www.dijitalfotografcilik.net/?p=14721" data-ssbp-post-id="14721">
Önceki İçerikANTALYA’DA LIKYA FOTOĞRAFLARI SERGİSİ
Sonraki İçerikSAMSUNG GALAXY S8 FOTOĞRAFLARI
Blogger: Erkan Terzi

Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University’de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University’de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here