Dünyada en çok kullanılan uygulamalardan biri olan whatsapp yeni güncellemelerine devam ediyor. Bu sefer ki haberimiz ilgili olduğumuz fotoğraf dünyasından. Gelen bilgilere göre karanlıkta çok daha iyi fotoğraflar çekebilirsiniz.

Karanlıkta fotoğraf veya video çekmeye çalıştığınızda kameradaki ay simgesine dokunarak düşük ışıkta bile net ve aydınlık kareler yakalayabiliyorsunuz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Aynı zamanda fotoğraflarla ilgili yapılan diğer bir güncelleme bir fotoğrafı düzenlerken, 3D touch ile kesme özelliğini kullanarak fotoğrafı hemen kesip telefonunuzun ekranını doldurabiliyorsunuz.

Yeni özellikler öncelikli Android uygulamasına geldi, kısa bir süre içinde de iOS sistem uygulamasına da eklenmiş olacak.

Önceki İçerikARBELLA ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI
Sonraki İçerikIstanbul Photo Awards Workshop
Blogger: Erkan Terzi

Türkiye’nin ilk özgün dijital fotoğrafçılık kitabı 2004 yılında Erkan Terzi tarafından yazılmış ve Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. W.Rice University’de stüdyo fotoğrafçılığı ve Harvard University’de dijital fotoğrafçılık eğitimleri almıştır. Atlas dergisinin havasını solumuştur ve şu an aynı zamanda Getty Images fotoğrafçısıdır. Fotoğraf çekmekten ve bu alana destek vermekten hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here