Son Güncelleme 13 Haziran 2018 – Güncel fotoğraf yarışması listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmaları, TFSF onaylı veya özel kuruluşlar tarafından hazırlanan fotoğraf yarışmaları bu sayfada bulunmaktadır. Mümkün olduğu kadar fotoğraf yarışmaları kategorimizden farklı olarak bu sayfada da güncel bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

Diğer sayfa kullanımlarından farklı olarak bu sayfada EyeEm gibi mobil uygulamalar üzerinde yer alan yarışmaları da yayınlıyor olacağız. Bu yarışmalarda yer alan yarışma şartnameleri ve kılavuzları sitemiz üzerinde bir yanlışlık olmaması adına yayınlamıyoruz.

fotoğraf yarışması

Ulusal ve uluslararası yarışmaları sayfa üzerinde bulabileceksiniz. Ödüllü yarışmalara ek olarak etkinlik kapsamında düzenlenen yarışmaları da bu sayfada yayınlıyor olacağız.

Bu yarışmaların detaylarını ilgili fotoğraf sayfalarında bulabilirsiniz.

Fotoğraf hakkında sergi, etkinlik vb. tüm çalışmalarınızı dijitalfotografcilik.net internet sitesi üzerinden yayınlayabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey ilgili iletişim bilgilerinden bize ulaşmak.

Fotoğraf ve fotoğraf yarışmaları hakkında aklınıza takılan her tür soru için de size destek vermeye devam edeceğiz. Ek olarak sayfa içinde yer alan yorumlar kısmından yayınlanmasını istediğiniz yarışma isimlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Kısa süre içinde ilgili yarışmanın sayfamızda da yayınlandığını göreceksiniz.