Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

dijital-fotografcilik-Front-1

İnternetin milyonlarca websitesi ile dolduğu bir dünyada aradığınız bulmak kolay değil. Özellikle fotoğraf çekmeyi seviyorsanız kaliteli ve ücretsiz içerikler bizim için bulunmaz bir değer. Google üzerinde fotoğraf sitelerini arattığınız zaman daha çok güncel olmayan, öylece bir kenara bırakılmış websiteleri ile karşılaşıyoruz. Özellikle Türkiye’de kullanıcılar fotoğraf çekmeyi çok seviyor ancak markaların desteklediği websiteleri hariç bu alanda işini kaliteli yapan internet sitesi bir elin parmaklarını geçmiyor.

Bu fotoğrafçılık internet sitelerinden biri olan dijitalfotografcilik.net ile fotoğrafseverlere kaliteli içerik üreten bir blog-web sitesi olma amacındayız. Eğer fotoğrafçılığı seviyor kendinizi bu alanda hem hobi hem de profesyonel olarak geliştirmek istiyorsanız internet sitemiz işinizi oldukça rahatlatacaktır. Kaliteli içerik üretiminin yanı sıra güncel fotoğraf bilgileri ile de sizi fotoğrafçılık alanına yakın tutmaya çalışıyoruz. Türkiye’deki ilk dijital fotoğrafçılık kitabının yazarı olan Erkan Terzi tarafından oluşturulan içerikler sitemizde günlük olarak yayınlanıyor. İnternet sitesi kategorileri içinde: Haberler, Editör Yazıları, Mobil Fotoğrafçılık, Satın Alma Rehberi, Eğlenceli Testler, Photoshop Dersleri, Gezikolik, Fotoğraf Kursu niteliğinde ücretsiz online ders içerikleri, dijital sözlükler, aksesurlar ve daha birçok benzersiz içerik bulunuyor.

2013 yılından beri fotoğrafçılıkla ilgilenen kişilere özel içerik üreten fotoğrafçılık sitemizle aynı zamanda fotoğraf yarışmaları ve hediyeleri ile de kullanıcı dostu bir yaklaşım sergilemeye çalışıyoruz.

Fotoğraf dünyasından uzak kalmak istemiyor, kaliteli ve güncel içeriklere ulaşmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık sitelerinden biri olan dijitalfotografcilik.net internet sitesini takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Fotoğrafçılık internet sitemizde yazılarınızı yayınlamak isterseniz, istediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dijitalfotografcilik.net internet sitesi ağırlıklı olarak sitenin kurucusu Erkan Terzi’nin yazılarından oluşturulmakta ve yayınlanmaktadır. Erkan Terzi, 2004 yılında Türkiye’nin ilk dijital fotoğrafçılık kitabını yazmıştır; bu dönemde kitap Sistem Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Erkan Terzi W.Rice University’de fotoğrafçılık eğitimi almış; Atlas dergisinin havasını solumuş; Amerikalı fotoğrafçı Don Edy’den pratik fotoğrafçılık eğitimleri almış; Daniel Allan tarafından MIT’de verilen dijital fotoğrafçılık eğitimlerine katılmıştır. Aynı zamanda Gety Images fotoğrafçısıdır.

Her türlü soru ve önerilerinizi info@dijitalfotografcilik.net adresinden bize iletebilirsiniz.

Telif hakları konusunda dikkatli olmaya çalışıyoruz. Telif hakkı ile ilgili olarak  ‘info@dijitalfotografcilik.net‘ ‘e mail gönderin. En kısa sürede ilgili fotoğraf, yazı, içerik her ne varsa incelemeye alınacak ve size geri bildirim yapılacaktır.

 

İletişim       I       Privacy Policy