Yeni DSLR teknolojisini avuçlarınızın içine almanın zamanı geldi; yeni bir kasa, keyif veren bir deklanşör sesi, mükemmel fotoğraflar işte şimdi sizi Canon EOS 750D ile tanıştırma zamanı!

Bu özel fotoğraf makinesinin renk kalitesine hayran kalacaksınız; contrast ile oynanmamış yazılımsal eklemeler olmadan en doğal renkler sizi bekliyor. Bir diğer hayran olacağınız özelliği ise gece çekimleri olacak. Canon EOS 750 D ile sinematik filmler çekebilir; internet dünyasının paylaşım özelliklerinden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz.

Sen de aramıza katıl, fotoğraf dünyasından uzak kalma!

3 inç açılı dokunmatik LCD ekranı ile hem fotoğraf çekerken hem de menüler arasındaki dolaşırken basit kontrol özelliği ile kendinizi kaybetmeyeceksiniz. Vizör’den bakıldığı zaman fotoğraf ayalarını, odak noktasını ve etkin AF alanını daha etkin görebileceksiniz.

24,2 MP APS-C sensör ile alan derinliği yüksek, daha az noktalamaları(noise), canlı ve yüksek çözünürlüklü görüntüler getiriyor.Hızlı ve hassas otomatik odaklama sayesinde hareketli görüntüleri daha iyi bir şekilde yakalayabileceksiniz. DIGIC 6 işlemci ile 5 fps’de tam çözünürlüklü çekim!

Wi-Fi ve NFC özelliği ile en hızlı şekilde fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Son olarakta Full HD filmler çekebileceğinizi söyleyelim.

Satış fiyatı yaklaşık 3.200 TL + KDV.

Şimdi Canon EOS 750 D ile çekilmiş olan fotoğraf galerisine bakalım:

 

Detay için – http://bit.ly/1HH4hko